Международная визовая компания

Работа. Визы. Гражданство.

Наши контакты:

+38 (097) 778-74-39

+38 (073) 021-18-75

Слава Україні (скайп відсутній)

Україна (м. Одеса Мала Арнаутська, 32) (м. Київ Борщагівка)

Напишите нам:

Візи


Наше агентство робить понад 150 різновидів віз… Наша перевага в тому, що ми даємо 100% гарантії на отримання візи! Ми беремося за найскладніші варіанти (Віза за добу! Віза в чистий закордонний паспорт! Віза після відмови! Віза громадянам з ПМП/ ВМП України! Інші тяжкі випадки…) У нас Ви платите за результат! Наші послуги;

Віза до Канади на 10 років.

Програма розрахована виключно на громадян України. Вікових обмежень немає.

*Перший етап — це оформлення дозволу на в’їзд до Канади.

* Ми допомагаємо оформити документи онлайн, зареєструватися, подати заявку і після отримання дозволу та запрошення на здачу біометрики – допомагаємо записатися у найближчий доступний візовий центр у Європі чи Великобританії. Для оформлення заявки та отримання права на в’їзд не потрібен роботодавець, канадець, або будь-яка інша прив’язка до провінції або родичів. На відміну від Британської схеми – по Канаді немає жодних спонсорів. У перспективі Ви прилітаєте куди хочете, у Ванкувер чи Монреаль, Торонто, абсолютно не важливо. Усі привілеї програми (нижче) діють скрізь. ТЕРМІНИ Після схвалення заявки (зазвичай це займає день після подачі) приходить запрошення на здачу біометрики. Необхідно записатися у візовий центр (це може бути Варшава, Краків, Бухарест, Лондон, тощо. Якщо Ви фізично перебуваєте в Європі вже, або маєте дозвіл на виїзд з України — зараз черг практично немає, по Польщі день-два можна вже приїхати і здати відбитки пальців, Вас сфотографують. Процедура проста, 15 хвилин. Після здачі біометрики проходить деякий час розгляду заявки (тиждень, два, три) і Ви отримуєте схвалення на в’їзд до Канади, яке має свої обмеження за термінами, приблизно до кінця року необхідно влетіти до Канади. Це ще не віза. При вильоті з Чехії, Польщі, Румунії, Німеччини Вам достатньо мати схвалення. При вильоті з інших країн, як-от Великобританія, наприклад, обов’язково потрібно подати паспорт на вклеювання візи. Вклеювання візи займає кілька тижнів. Візу вклеюють також з обмеженням терміну. Паспорт можна надіслати та отримати кур’єром.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ПІСЛЯ ПРИБУТТЯ В КАНАДУ:

Після прильоту відразу

1.Право на роботу та навчання відразу на 3 роки , це найголовніше та найцінніше. (У мирні часи отримати work permit у Канаді могли лише понад спеціалісти зі знанням англійської мови, за умови наявності роботодавця у Канаді плюс коштувало це понад 5000 дол, а для отримання study permit – необхідно було показати не менше 30 тис доларів на рахунку зі зрозумілим походженням).

2. Доступ до медицини, соціальна страховка, медична страховка, всім відома канадська медицина.

3. Допомогу 3000 доларів дорослим, 1500 доларів дітям до 17 років,

4. Майже всі провінції підтримують тих, хто потребує стартового безкоштовного житла, дуже багато канадців, які готові надати безкоштовне житло на перші місяці. Можна відразу влаштуватися на роботу, роботи повно як для різноробочих, так і для фахівців, і в тому числі в сільському господарстві, і на заводах фабриках, у сферах обслуговування. У Канаді зарплати на клінінгу, наприклад, від 18 доларів на годину, будівництво — від 25 доларів на годину, якщо фахівці — отримують за 30 доларів на годину, якщо ще й англійська є + досвід, можна розраховувати на 35 зі швидкою перспективою підвищення . Так чи інакше, в Канаді можуть допомогти і в навчанні, і в працевлаштуванні.

5. Віза до Канади буде видана на строк 10 років, або до кінця терміну дії паспорта. З правом мультизаїзду. Рік відпрацювали легально в Канаді — отримуєте *PERMANENT RESIDENCE*. У Канаді ПМЖ — це практично громадянство, без права голосувати, бути обраним на виборах, служити в military. Отримавши ПМП — можна брати кредити, або взяти в кредит будинок, машину, під 3-5%, державі допомагає бізнесу, відкриваються додаткові привілеї, справжнє канадське щасливе життя.

Телеграм канал

https://t.me/CanadaWorkeu

Шенгенская виза (туристическая, бизнес, репатриация, обучение, лечение — от 14 дней  до 5 лет. однократная и многократная — мультивиза) 

Шенгенская рабочая виза (рабочая от 3 месяцев до 1 года многократная — мультивиза)

Австрия, Бельгия, Венгрия, Германия, Греция, Дания, Исландия, Испания, Италия, Латвия, Литва, Лихтенштейн, Люксембург, Мальта, Нидерланды, Норвегия, Польша, Португалия, Словакия, Словения, Финляндия, Франция, Чехия, Швейцария, Швеция, Эстония.

 

Британская виза (туристическая, бизнес, репатриация, обучение, лечение — от 14 дней  до 5 лет. однократная и многократная — мультивиза) 

Азиатские визы (туристическая, бизнес, репатриация, обучение, лечение — от 14 дней  до 5 лет. однократная и многократная — мультивиза) 

Африканские визы (туристическая, бизнес, репатриация, обучение, лечение — от 14 дней  до 5 лет. однократная и многократная — мультивиза) 

Американские/ Канадские визы (туристическая, бизнес, репатриация, обучение, лечение — от 14 дней  до10 лет. однократная и многократная — мультивиза) 

Австралийские визы (туристическая, бизнес, репатриация, обучение, лечение — от 14 дней  до 5 лет. однократная и многократная — мультивиза)

И МНОГИЕ ДРУГИЕ ВИЗЫ И РАЗРЕШИТЕЛЬНЫЕ ДОКУМЕНТЫ…

Более детальную информацию и цены узнавайте по телефону 097 778-74-39, 073 021-18-75  или у нас в офисе.

 

КАТЕГОРИИ ШЕНГЕНСКИХ ВИЗ:

КРАТКОСРОЧНЫЕ ВИЗЫ (ВИЗА ТИПА С)

Данный тип визы, дает возможность однократного(один въезд), двукратного или многократного(несколько въездов) периода пребывания в стране Шенгенского соглашения для совершения краткосрочных поездок, не превышающих 3 или 6 месяцев в течении полугода или года, в зависимости от страны, выдавшей визу.

 ВИДЫ КРАТКОСРОЧНЫХ ВИЗ ПО ЦЕЛЯМ ПОЕЗДКИ:

Туристическая виза — это виза с целью туризма. Обычно предполагается однократный въезд на период забронированного тура, но бывают исключения. Такая виза выдаётся самостоятельно путешествующим туристам или организованно путешествующим туристам через туристическую компанию. Максимальная длительность пребывания по туристической визе не превышает суммарно 30 дней. Для оформления данной визы необходим туристический ваучер или бронирование гостиницы.

Гостевая или частная виза — это виза, с целью посещения родственников, друзей, знакомых по частному приглашению. Выдаётся на основании приглашения от физического лица, официально заверенного в местных властях. К приглашению прикладывают копию паспорта приглашающего лица. В случае, если приглашающее лицо берет на себя расходы по поездке, следует предоставить подтверждение о его финансовой состоятельности.

Служебная (бизнес) виза – эта виза выдаётся гражданам, выезжающим с деловыми целями( деловая поездка или командировка) по приглашению от иностранных организаций с целью проведения переговоров, заключения сделок, встреч с деловыми партнерами, на конференции и семинары.

Студенческая виза – эта виза выдается гражданам, с целью обучения по приглашению от иностранных учебных заведений. Студенческие визы бывают краткосрочными (3-х недельные курсы) и долгосрочные (от полугода до года).

Рабочая виза- эта виза выдаётся по просьбе иностранной компании, на основании полученного разрешения в местных иммиграционных департаментах или трудового контракта с Вами. Приглашающая Вас фирма должна иметь право брать на работу иностранных сотрудников и обеспечить Вас в социальном плане на весь период трудового контракта.

 

ДОЛГОСРОЧНЫЕ ВИЗЫ (НАЦИОНАЛЬНЫЕ ВИЗЫ ТИПА D)

Визы для длительного пребывания, обычно выдаются на срок превышающий 3 месяца непрерывного пребывания в стране Шенгенского соглашения, но не превышающий 365 суток.

К ним относятся: долгосрочные учебные (студенческие) визы, рабочие визы, воссоединение с семьей, переезд на постоянное место жительство и т. д

.туризм

Информация для партнеров

Перейти в раздел